تاجر شو

گروه تجاری دادمان (شرکت ایلیا تجارت دادمان) در نظر دارد با آموزش بازرگانی بین الملل به سطح وسیعی از اقشار مختلف جامعه از جمله صاحبان سرمایه و افراد دارای پتانسیل و توان مدیریتی و عملیاتی را به صادرات و واسطه گری در عرصه تجارت بین الملل راهنمایی و تشویق نماید.

همانطور که میدانید فروش خارجی باعث ارز آوری بیشتر برای کشور عزیزمان ایران شده و متعاقبا منجر به افزایش تولید ورونق بازار داخلی و نهایتا اشتغال بیشتر افراد جامعه را به دنبال خواهد داشت که این امر خود باعث عدم وابستگی اقتصاد به فروش نفت در شرایط تحریم و رشد صنعت خواهد شد.

از سوی دیگر کسانی که آموزش های روزانه بازرگانی را دنبال میکنند ذهنیت و آمادگی مناسبی نسبت به بازار کسب و کار به دست خواهند آورد که در زمینه ها و ابعاد مختلفی از زندگی شغلی و حتی روزمره آنها کار آمد است.

این نوع آموزش به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که به صورت روزانه و کم حجم در اختیار مخاطب قرار گیرد و مخاطب می تواند با صرف زمان بسیار اندک همواره و در هر شرایطی مسیر آموزشی خود را ادامه دهد. از سوی دیگر این سبک آموزش به دلیل کوتاه بودن زمان آموزشی باعث افزایش قابل توجه میزان یادگیری مخاطب خواهد شد.

از این رو منابعی در مورد پتانسیل های صادراتی ,تولیدکنندگان ,شرکت های حمل ونقل بین الملی و داخلی ,شرکت ها و مجموعه های مشاور و اریه کنندگان خدمات خدمات بازرگانی ,خریداران و تجار خارجی و عمده ملزوماتی که در شروع مورد نیاز فعالان تجارت بین الملل می باشد را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

با توجه به نیاز مبرم جامعه جوان به اشتغال و درآمدزایی ((شرکت ایلیا تجارت دادمان)) رسالت و هدف اصلی خود میبیند تا با کاهش هزینه های آموزشی کمک شایانی به اقتصاد و معیشت خانواده ایرانی نموده و با اعطای تسهیلات آسان و ارایه تخصصی نقشه راه و پلن های کسب و کار افراد آموزش دیده را در پیمودن مسیر کسب و کار همراهی نماید.

امید است با ایجاد اعتماد متقابل بتوان نقش مهمی در بهبود شرایط اقتصادی جامعه ایران عزیزمان با کمک و همراهی شما جوانان ایفا نماییم.

 

 

به امید دیدار